MENU

We're working on it!

Sorry, currently our English translation of our site is not available. Please contact us by email at kaihan@seznam.cz.

Pracujemy nad tym!

Przepraszamy, tłumaczenie naszych stron internetowych do języka polskiego nie jest aktualnie dostępne. Kontakt jest możliwy za pośrednictwem emailu kaihan@seznam.cz.

Život je příliš krátký na to, aby se s přáteli pilo špatné víno!

Obchodní podmínky

firmy JaHaBy, s.r.o., se sídlem  Prokopových 827/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice, identifikační číslo: 03585026, DIČ: CZ03585026, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 234380 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.vinozmoravy.cz.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě společnosti JaHaBy, s.r.o. nacházejícím se na internetové adrese www.vinozmoravy.cz. Všem našim zákazníkům doporučujeme seznámit se s níže uvedenými obchodními podmínkami.
Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s níže uvedenými podmínkami nákupu v internetovém obchodě www.vinozmoravy.cz.

Upozornění

Dle zákona č. 305/2009 Sb. je prodej alkoholických nápojů (vína), tedy i mnoha položek našeho sortimentu, zakázán osobám mladším 18 let. Respektujte prosím tuto skutečnost.
Při objednávce přes eshop proto budete vyzváni k ověření této skutečnosti. Děkujeme za pochopení.

Nákup - Přijetí objednávky a její potvrzení

Po dokončení objednávky obdržíte na email uvedený v objednávce automaticky vygenerovaný email s potvrzením přijetí objednávky do našeho systému. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás.
O Vaší objednávce jsme okamžitě informováni i my, zkontrolujeme ji, ověříme dostupnost zboží a objednávku potvrdíme, případně vás při nesrovnalostech kontaktujeme. Na zadaný email obdržíte potvrzení objednávky a informací o expedici.
Objednávka zboží se řídí těmito obchodními podmínkami. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Vlastníkem zboží se kupující stává v okamžiku zaplacení kupní ceny a převzetí zboží.

Způsob platby, doprava a dodací lhůty

  1. Způsob platby je bezhotovostní na základě vystaveného daňového dokladu.
  2. Doprava do odběrných míst je zdarma; na jiná požadovaná místa dle ceníku použitých přepravců.
  3. Dodací lhůty jsou obvykle pět pracovních dnů, jinak dle dohody.

Převzetí zásilky kupujícím

Pokud si objednané zboží převezmete na odběrném místě, zboží zkontrolujte.
Pokud bude použit přepravce, vždy se ještě při převzetí zásilky za jeho přítomnosti přesvědčte, že obal zásilky není poškozený (promáčknutý, roztrhaný, rozmočený, porušena balicí páska). Pokud tomu tak je, ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky a zásilku nepřebírejte. Napište prosím na náš email haluza@jahaby.cz, z jakých důvodů jste nepřevzali zásilku. Co nejdříve se s Vámi spojíme a společně domluvíme dodání nové zásilky.
Pokud je zásilka v pořádku, je Vaší povinností si bez zbytečného odkladu dodané zboží prohlédnout a o případných závadách a nedostatcích nás informovat písemnou cestou (dopis nebo email) do tří dnů od jeho doručení. Toto se vztahuje i na neúplnost dodávky a nesrovnalosti v počtu dodaného zboží. Při reklamaci je nutné předložit se zbožím kopii dodacího listu (faktury) spolu s dokladem o zaplacení.

Odstoupení od smlouvy

Aby pro vás bylo nakupování v našem eshopu opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. a poskytujeme čtrnáctidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Ochrana osobních údajů

Zákazníci a kupující dávají souhlas ke zpracování svých osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.). Osobní údaje nepředáváme ani neprodáváme třetím stranám!
Zákazník může prodávajícímu sdělit, že chce ukončit zasílání obchodních sdělení, a to na elektronickou adresu získanou v souvislosti s plněním smlouvy.